HTML/CSS, PHP programátor

Náplň práce:

  • programovanie HTML a CSS z dodaného PSDčka
  • integrácia vytvoreného layoutu do Wordpressu
  • inštalovanie, tvorba Wordpress pluginov

Požiadavky:

  • nutná znalosť HTML a CSS

Výhodou:

  • Bootstrap, Sass, PHP, Wordpress, GIT

Pozícia vhodná pre:

  • freelancer
  • študent VŠ

Miesto práce:

  • odkiaľkoľvek - Celá SR

Výhody, benefity:

  • práca odkiaľkoľvek
  • flexibilita pracovného času
  • ľudský prístup
  • zdokonalíš/naučíš sa pracovať v technológiách ako Sass, Bootstrap, Wordpress, GIT

Pracovný čas:

  • cca. 30 hodín/mesiac – možná dohoda

Mzda:

  • dohodou

Ahoj, som freelancer venujúci sa tvorbe webov, webových aplikácií. Aktuálne hľadám posilu na občasnú výpomoc hlavne s naprogramovaním dodaného PSDčka do HTML a CSS. Nutná je dobrá znalosť CSS, programovanie responzívneho webu a ukážka už vytvorených projektov. Budem rád, ak ovládaš Bootstrap, Sass, Wordpress, GIT, ale nie je to podmienka.

profilova fotka

Viac o mne

V poslednom čase som zástanca myšlienky pracovania z vonku - z prírody, kaviarne, odkiaľ čerpám potrebnú inšpiráciu a motiváciu. Som rád, že mi to povolanie umožňuje.

Rád cestujem, a tak spoznávam život okolo seba a neprestávam sa čudovať, čo všetko vidím.

Kontakt

Ing. Peter Bugáň
Kancelária - Bratislava: Nám. SNP 30, 81101 Bratislava
Pobočka - B.Bystrica: Nemčianska cesta 120, 97401 Nemce

email: buganpeter@gmail.com

IČO: 48162540
DIČ: 1075674886
Nie som platcom DPH.

Kontakt